Aktualności

Konkurs o nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego

Samorząd Województwa Wielkopolskiego zaprasza firmy z Wielkopolski do wzięcia udziału w konkursie o nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego "i-Wielkopolska - Innowacyjni dla Wielkopolski" edycja 2019.

Budowa marki Wielkopolska , której nowoczesność oparta jest na silnych i aktywnych podmiotach gospodarczych jest jednym z priorytetów Samorządu Województwa, a wzmacnianie konkurencyjności regionu jest nierozerwalnie związane z wprowadzeniem innowacji. Wymogi współczesnego rynku sprawiają, że pożądana staje się oferta nowatorska i unikalna. Z każdą edycją podejście do innowacyjności wśród przedsiębiorców jest dużo bardziej dojrzałe i przemyślane. Dzięki temu sam konkurs zyskuje dużo większą renomę.

Celem konkursu jest wyróżnienie przedsiębiorstw, które w sposób wyjątkowy, poprzez swoja kreatywność oraz otwartość na nową myśl naukową, wprowadzają na rynek nowe rozwiązania.

Laureaci konkursu mogą liczyć na nagrody pieniężne oraz promocję w ramach międzynarodowych wystaw Marki Wielkopolski oraz podczas organizowanych wydarzeń o charakterze gospodarczym przez kolejny pełny rok.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest wypełnienie wniosku (stanowiącego załącznik do Regulaminu) i przesłanie go w formie elektronicznej na adres:  drg.sekretariat@umww.pl w nieprzekraczalnym terminie do 15 listopada 2019r. 

Szczegółowe informacje: www.iw.org.pl

Pochwalcie się swoimi osiągnięciami!

ZAPRASZAMY!


źródło: warp.org.pl

;