Oferta kooperacyjna

Praca na stanowisku pracownika magazynu

Praca na stanowisku Pracownika Magazynu w Tarnowie Podgórnym.

Obowiązki na stanowisku pracy:

- przyjmowanie towaru na magazyn

- weryfikacja towaru pod katem jakościowym i ilościowym

- kompletowanie i wydawanie oraz wysyłka towaru

- praca ze skanerem

Oferujemy:

- umowę o pracę tymczasową (pełen etat)

- atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe od 3450 brutto/ miesiąc

- praca od poniedziałku do piątku na trzy zmiany ( 6-14; 14-22; 22-6)

Wymagamy:

- dyspozycyjności do pracy zmianowej

- pozytywnego nastawienia

- zaangażowania i chęci do pracy

Uprawnienia UDT do operowania wózkami widłowymi, będą dodatkowym atutem.

Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!

Szukamy pracowników, którym zależy na dłuższej współpracy.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Jeżeli jesteś zainteresowany prosimy o przesłanie CV na adres e-mail poznan@ottoworkforce.pl lub kontakt telefoniczny 506 380 626.

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Europe sp. z o.o. ul. 1 Maja 3-5, 45-068 Opole, KRS 0000362818, NIP 8961507000, Regon 021326515, KRAZ 11500. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.